2 x ZŁOTO I SREBRO W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH!

Z wielką radością informujemy o kolejnych sukcesach naszych lekkoatletów. W dniu 24 kwietnia, w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku w Bydgoszczy, odbyły się Wojewódzkie Finały Drużynowych Biegów Przełajowych. Nasze lekkoatletki kolejny raz zaprezentowały wysoką formę i zdobyły złote medale w swoich kategoriach wiekowych.
Natomiast nasza męska sztafeta, w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, również ukończyła rywalizację na wysokim 2 miejscu.

Skład złotych medalistek – Igrzyska Dzieci: Iga Jasińska, Blanka Jasińska, Lena Mąsior, Oliwia Urbańska, Marta Olejniczak, Maria Łyszczarz.

Skład złotych medalistek – Igrzyska Młodzieży Szkolnej: Klaudia Sulkowska, Aurelia Wódzka, Łucja Garbulska, Blanka Lewandowska, Antonina Bogus, Patrycja Kowalska.

Skład srebrnych medalistów – Igrzyska Młodzieży Szkolnej: Szymon Mazur, Filip Frasz, Stanisław Brzuchalski, Stanisław Łysiak, Kacper Czajkowski, Konrad Burker.

Wielkie gratulacje dla zawodniczek, zawodników oraz trenerów – p. Malwiny Stefańskiej, p. Aliny Kaczochy, p. Mikołaja Rojtka i p. Bartosza Sobowca