3 x Mistrzostwo Polski w drużynowych biegach przełajowych!

Znakomicie zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły na Finałach Ogólnopolskich Drużynowych Biegów Przełajowych odbywających się w dniu 10 maja w miejscowości Aleksandrów Łódzki. Po zaciętej rywalizacji, w zawodach na szczeblu wojewódzkim, awans na w/w zawody uzyskały ąż trzy nasze szkolne sztafety. W ramach rywalizacji Igrzysk Dzieci, największą niespodziankę sprawiły nasze zawodniczki z roczników 2009 – 2010, które zajęły 1 miejsce, zostając Mistrzyniami Polski. Kolejne sukcesy dotyczyły starszej kategorii wiekowej, tj. rywalizacji w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Nasze sztafety, zarówno w kategorii dziewcząt i chłopców, okazały się bezkonkurencyjne – zajęły 1 miejsca zostając Mistrzami Polski. Warto dodać, że w każdej kategorii wiekowej rywalizowało około 20 reprezentacji.

Skład złotych medalistek – Igrzyska Dzieci: Alicja Waszak, Łucja Garbulska, Aurelia Wódzka, Antonina Bogus, Maja Gmosińska, Klaudia Sulkowska.

Skład złotych medalistek – Igrzyska Młodziezy Szkolnej: Marta Lange, Karolina Grochecka, Maria Jankiewicz, Alicja Warczak, Vanessa Penkowska, Blanka Cyckowska, Marta łaz.

Skład złotych medalistów – Igrzyska Młodzieży Szkolnej: Jakub Filipek, Michał Tomalczyk, Marcin Rutkowski, Marcel Hoffmann, Piotr Jamuła, Mikołaj Gutkowski.

Wielkie gratulacje dla zawodniczek, zawodników oraz trenerów – p. Mikołaja Rojtka i p. Bartosza Sobowca, p. Aliny Kaczochy, p. Agaty Syrockiej