NASZE BRĄZOWE MEDALISTKI

Znakomicie zaprezentowały się uczennice naszej szkoły w Finale Ogólnopolskim „Czwórboju lekkoatletycznego”.

Czytaj więcej!

Nowa wystawa w naszej szkolnej galerii!

Tym razem uczniowie aż trzech szkół prezentują swoje wysmakowane w formie i doskonałe technicznie propozycje biorące udział w Ogólnopolskim Konkursie Prac Plastycznych i Fotograficznych.

Czytaj więcej!

Nasze świetlicowe dzieci rozpoczęły wakacje!

Kalendarz odliczania dni do wakacji pokazał nam wyczekiwane „0”, a pogoda czerwcowa wspaniale wprowadziła nas w ten radosny czas…

Czytaj więcej!

ZŁOTY MEDAL I KWALIFIKACJA NA MISTRZOSTWA ŚWIATA JUNIORÓW!!!

Nasza uczennica i jednocześnie reprezentantka Polski – Klaudia Szczęśniak, kwalifikując się do ścisłego finału, zdobyła złoty medal w skokach indywidualnych na trampolinie.

Czytaj więcej!

OGÓLNOPOLSKI FINAŁ CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH

W dniach 17.06 – 18.06.2023 roku w Łodzi odbył się XXIX Ogólnopolski Finał „Czwartków Lekkoatletycznych”.

Czytaj więcej!