Dzień Edukacji Narodowej

13 października w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji na uroczystym apelu spotkali się uczniowie, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi. Apel poprowadziły uczennice klasy 8a Iga Markiewicz i Zofia Ojrzanowska. Podczas uroczystości wystąpił nasz szkolny chór pod przewodnictwem p.Violetty Zawojskiej z rytmicznymi piosenkami "Bieszczadzki trakt", "To mi w duszy gra", "Bieszczady". Uczniowie klas 7a,7b, 4d zadeklamowali dla nauczycieli wiersze od serce. Maria Sławinowska z klasy 4d zadebiutowała solową piosenką "Kolorowe reggae" za co otrzymała ogromne brawa. Uczniowie złożyli życzenia dyrekcji, nauczycielom, pedagogom i psychologom, paniom kucharkom, paniom z sekretariatu oraz paniom sprzątającym i woźnym.
W tym roku, już tradycyjnie, uczniowie przyznali swoje nagrody nauczycielom. Przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego Marlena Górska i Blanka Daliga wręczyły Nauczycielskie Oskary.  Ten dzień był też doskonałą okazją na wręczenie nagród Dyrektora. Wszystkim nagrodzonym nauczycielom gratulujemy.
Gabriela Kurowska
Ewa Płoszaj - Rydzyńska