Dzień Patrona Szkoły

Dnia 18 października obchodziliśmy Dzień Patrona Szkoły. Z tej okazji nasi trenerzy i nauczyciele wychowania fizycznego przygotowali zawody sportowe. Nasi uczniowie rywalizowali w takich konkurencjach jak: skok w dal, rzut granatem czy bieg przez płotki. Zarówno w młodszych jak i starszych klasach rywalizacja była bardzo zacięta, a o zwycięstwie decydowały sekundy bądź centymetry. Ale w tym dniu nie wynik był najważniejszy, a uczczenie pamięci wybitnej sportsmenki i patronki naszej szkoły – Pani Teresy Ciepłej. Symbolicznym efektem tego wydarzenia było wręczenie ufundowanych przez Radę Rodziców pamiątkowych medali naszym najmłodszym uczniom z klas 1 – 3 za udział w zawodach, a starszym uczniom dyplomów i słodkości.
Trenerom i nauczycielom wychowania fizycznego bardzo dziękujemy za przygotowanie wspaniałych zawodów!