GRATULACJE

Dzisiaj odbyła się w Bydgoskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu Bydgoska Gala Konkursu "Ośmiu Wspaniałych” pod patronatem Prezydenta Miasta Bydgoszczy.

Laureaci oraz osoby wyróżnione odebrały nagrody z rąk Iwony Waszkiewicz, wiceprezydent Bydgoszczy.

Miłosz Patrzałek z klasy 8b otrzymał złoty medal W kategorii indywidualnej "Ósemka junior" (uczniowie klas VII-VIII szkoły podstawowej).

Miłosz otrzymał pamiątkowy dyplom od prezydenta oraz kartę podarunkową na kwotę 500 zł.

Amelia Wolszczyńska – z klasy  8a otrzymała za swoją działalność wyróżnienie.

Konkurs promował młodych ludzi, którzy bezinteresownie organizują pomoc potrzebującym oraz przyłączają się do innych akcji i wydarzeń charytatywnych, a ponadto zachęcają do aktywnego udziału w nich także swoich rówieśników i kolegów ze szkoły. Tegorocznej gali towarzyszyła po raz pierwszy konferencja naukowo-warsztatowa “Wolontariat Przyszłości”, w której wzięliśmy udział.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i dziękujemy za Wasze zaangażowanie na rzecz wolontariatu.

Joanna Sulińska  Katarzyna Szpott