KONKURS FOTOGRAFICZNY DLA KLAS 4-8 –„TAK PIĘKNY ŚWIAT!”

Mimo że za oknem jesień , to chcemy Was zachęcić do udziału w szkolnym konkursie fotograficznym pt. TAK PIĘKNY ŚWIAT! Tytuł konkursu zaczerpnęłyśmy z przepięknego  utworu  Luisa Armstronga „Wonderful World” .

„Milion barw i gwiazd

Chmur śnieżnych blask

Chłód nocy znam

Jutrzenki brzask

Wtedy myślę, to cud

Że tak piękny jest świat.”

Luis Armstrong „ Wonderful World”

Zadaniem uczestników będzie wykonanie fotografii ukazującej  piękno świata, w którym żyjemy. Ponieważ piękno jest odczuciem subiektywnym, dla niektórych z Was będą to ludzkie emocje, dla innych –przyroda lub miasto spowite w deszczu.

Do pracy ,umieszczonej w przezroczystej „ koszulce’’ ,należy dołączyć następujące informacje :

imię i nazwisko autora , klasa  i dostarczyć do organizatorów konkursu do dnia 9 grudnia 2022.

Uczestnik konkursu może zgłosić tylko jedną fotografię .

Prace mogą być wykonywane zarówno aparatami fotograficznymi, jak i telefonami  komórkowymi.

Zdjęcia zgłoszone do konkursu nie mogą być retuszowane i modyfikowane w programach  graficznych.

Zgłoszone fotografie mają być wykonane osobiście przez uczestnika konkursu.

Ocena jury nie podlega dyskusji i jest ostateczna.

Kryteria oceny:

1. jakość i poziom artystyczny pracy;
  2. twórczy charakter fotografii.

Wyniki zostaną ogłoszone 22.12. 2022 r. na stronie internetowej szkoły.

Organizatorzy: M. Świtała, I. Klaman, B. Ratajczak, M. Stawicka