Kwiecień i maj w świetlicowym obiektywie

Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z wyjątkowo atrakcyjnego dla naszych uczniów okresu, jakim jest wiosna!
              Wraz z budzącą się do życia przyrodą nasza świetlica również nabierała coraz ciekawszych barw. Odbywały się m.in. zajęcia plastyczne, komputerowe, muzyczne oraz wynikające z kalendarza szkoły, a także tenis stołowy i, jak tylko pogoda sprzyjała, atrakcyjne wyjścia na boiska i place zabaw. Dzieci wzięły też udział w konkursie wielkanocnym, miały możliwość występowania przed koleżankami i kolegami z mikrofonem, prezentując swoje uzdolnienia muzyczno- wokalne i artystyczne.
            Pod koniec miesiąca wzięliśmy aktywny udział w organizowanym przez pana dyrektora, corocznym festynie rodzinnym, który obfitował  w rożnego rodzaju atrakcje dla dzieci i ich rodziców.
             Od teraz odliczamy już dni do wakacji, oczywiście w kalendarzu wykonanym przez dzieci ;-)…

K. From