Luty za nami

Poniżej krótka fotorelacja, m.in.z obchodzonego Święta Zakochanych, podczas którego została zorganizowana tętniącą życiem od samego rana poczta walentynkowa, zawody sportowe, w których trzeba było wykazać się koleżeńską postawą. Uczniowie tego dnia przyszli w ubraniach koloru miłości, czyli czerwieni. Wykonane zostały przeróżne dekoracje, które ozdabiały nasze sale. Uczniowie mogli dowiedzieć się wielu ciekawostek na temat powstania i tradycji walentynek.
W lutym obchodziliśmy również Dzień Pozytywnego Myślenia, Światowy Dzień Internetu oraz Międzynarodowy Dzień Kotów, podczas którego odbyły się tematyczne zajęcia plastyczne, a dzieci poszerzyły wiedzę na temat tych przemiłych zwierzątek.
Wyjatkową niespodzianką dla naszych uczniów były odwiedziny Pani Joli, byłej nauczycieli naszej świetlicy, która obdarowała dzieci własnoręcznie wykonanymi upominkami. Uczniowie odwdzięczyli się krótkim występem artystycznym. Spotkanie dało wszystkim wiele chwil wzruszenia :).