Memoriał im. Teresy Ciepły – Festiwal Sztafet

Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią,28 września 2021 roku, na stadionie głównym Bydgoskiego Centrum Sportu odbył się kolejny Memoriał Biegów Sztafetowych im. Teresy Ciepły.

Impreza sportowa organizowana przy współpracy Rady Rodziców naszej szkoły oraz Stowarzyszenia Lekkoatletycznego – Zawisza Bydgoszcz, miała w tym roku dodatkowych organizatorów w postaci Miejskiego i Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego,co przełożyło się na powrót do sportowej rywalizacji ogromnej ilości lekkoatletów z całego województwa kujawsko - pomorskiego. W tym roku również została zmieniona formuła zawodów, co pozwoliło na wyłonienie najszybszych sztafet zarówno w finałach miejskich jak i wojewódzkich na takich dystansach jak: 4x 100m,4x400m oraz w sztafetach o dłuższych dystansach: sztafeta szwedzka (400m, 300m, 200m, 100m) i sztafeta olimpijska (800m, 400m, 200m, 100m).

Poniżej przedstawiamy uzyskane wynikiw poszczególnych konkurencjach:

Finały miejskie:

Złoty medal 4x100m dziewcząt – Igrzyska Dzieci (klasy IV-VI)

Zespół w składzie: Natalia Kubiak, Nadia Chwieduk, Weronika Gajoch, Łucja Garbulska.

Złoty medalSztafeta szwedzka dziewcząt – Igrzysk Dzieci (klasy IV-VI)

Zespół w składzie: Maja Pliszka, Maja Gmosińska, Marta Halicka, Patrycja Kowalska.

Złoty medal Sztafeta szwedzka chłopców – Igrzyska Dzieci (klasy IV-VI)

Sztafeta w składzie: Ryszard Kątny , Oskar Badziński ,  Stanisław Brzuchalski, Oskar Chwieduk.

Złoty medal 4x 100m dziewcząt – Igrzyska Młodzieży Szkolnej (klasy VII- VIII)

Sztafeta w składzie: Eliza Fąfara, Judyta Grzegorek, Maria Siekierska, Lea Urbańska.

Złoty medal Sztafeta Olimpijska dziewcząt – Igrzyska Młodzieży Szkolnej (klasy VII- VIII)

Sztafeta w składzie:  Marta Lange, Blanka Cyckowska, Monika Górska, Patrycja Wiśniewska.

Złoty medal Sztafeta Olimpijska chłopców – Igrzyska Młodzieży Szkolnej (klasy VII- VIII)

Sztafeta w składzie: Jakub Filipek, Michał Tomalczyk, Filip Kłosowski, Piotr Jamuła.

Srebrny medal 4x100m chłopców – Igrzyska Dzieci (klasy IV-VI)

Sztafeta w składzie: Wojciech Bączyński, Oskar Chwieduk, Szymon Mazur, Igor Kaczocha.

Srebrny medal 4x 100m chłopców – Igrzyska Młodzieży Szkolnej (klasy VII- VIII)

Sztafeta w składzie: Filip Kłosowski, Piotr Jamuła, Mikołaj Gutkowski, Gabriel Lewandowski.

Finały wojewódzkie:

Złoty medal 4x100m dziewcząt – Igrzyska Dzieci (klasy IV-VI)

Złoty medal Sztafeta szwedzka dziewcząt – Igrzysk Dzieci (klasy IV-VI)

Złoty medal Sztafeta szwedzka chłopców – Igrzyska Dzieci (klasy IV-VI)

Złoty medal 4x 100m dziewcząt – Igrzyska Młodzieży Szkolnej (klasy VII- VIII)

Złoty medal Sztafeta olimpijska dziewcząt – Igrzyska Młodzieży Szkolnej (klasy VII- VIII)

Sztafeta w składzie: Karolina Grochecka, Maria Jankiewicz, Lea Urbańska, Patrycja Wiśniewska.

Złoty medal Sztafeta olimpijska chłopców – Igrzyska Młodzieży Szkolnej (klasy VII- VIII)

Złoty medal 4x100m chłopców – Igrzyska Młodzieży Szkolnej (klasy VII- VIII)

Sztafeta w składzie: Gabriel Lewandowski, Mikołaj Gutkowski, Filip Kłosowski, Piotr Jamuła.

Brązowy medal 4x100m chłopców – Igrzyska Dzieci (klasy IV-VI)

Wielkie gratulacje dla naszych zawodników oraz Ich Trenerów!