Mistrzostwo i Wicemistrzostwo Polski w Drużynowych Biegach Przełajowych

Znakomicie zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły w Finałach Ogólnopolskich Drużynowych Biegów Przełajowych odbywających się w dniu 27 kwietnia w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku w Bydgoszczy. Po zaciętej rywalizacji, w zawodach na szczeblu wojewódzkim, awans na w/w zawody uzyskały trzy nasze szkolne sztafety. W ramach rywalizacji Igrzysk Dzieci, nasze lekkoatletki kolejny raz zaprezentowały wysoką formę zostając Mistrzyniami Polski w roczniku 2010 – 2011 i Wicemistrzyniami Polski w roczniku 2012. Nasza męska sztafeta z rocznika 2010 – 2011 w ramach Igrzysk Dzieci ukończyła rywalizację również na wysokim 5 miejscu. Oprócz klasyfikacji drużynowej była także indywidualna, gdzie wyróżnienia otrzymały nasze dwie zawodniczki. W biegu dziewcząt z rocznika 2012, jako pierwsza wbiegła na metę Lena Mąsior, zostając Indywidualną Mistrzynią Polski a brązową medalistką została Oliwia Urbańska.

Skład złotych medalistek: Aurelia Wódzka, Antonina Bogus, Kaja Grzelczak, Natalia Kubiak, Blanka Lewandowska, Iga Jasińska.

Skład srebrnych medalistek: Lena Mąsior, Marta Olejniczak, Matylda Kapelińska, Oliwia Urbańska, Lena Cichocka, Lena Chudzińska.

Skład sztafety męskiej: Szymon Mazur, Maciej Marcinkowski, Filip Frasz, Stanisław Brzuchalski, Filip Borczykowski, Kacper Czajkowski.

Wielkie gratulacje dla zawodniczek, zawodników oraz trenerów – p. Aliny Kaczochy, p. Mikołaja Rojtka, p. Bartosza Sobowca.