MISTRZOWIE SZKOLNEJ LIGI LEKKOATLETYCZNEJ

W dniu 19 maja na stadionie głównym Bydgoskiego Centrum Sportu, odbył się finał miejski Drużynowej Ligi Lekkoatletycznej. Nasi uczniowie z klas 7 i 8 wygrali klasyfikację generalną, zarówno w kategorii dziewcząt i chłopców zostali Mistrzami Bydgoszczy.

Reprezentacja szkoły:
Zespół dziewcząt: Blanka Cyckowska, Eliza Fąfara, Karolina Grochecka, Judyta Grzegorek, Maria Jankiewicz, Marta Lange, Martyna Maćkowska, Vanessa Penkowska, Maria Siekierska, Lea Urbańska, Alicja Warczak, Barbara Witkowska.
Zespół chłopców: Jakub Filipek, Mikołaj Florczyk, Mikołaj Gutkowski, Marcel Hoffmann, Piotr Jamuła, Michał Jasiński, Filip Kłosowski, Damian Kondel, Lawrence Kosseda, Tymon Lashmann, Gabriel Lewandowski, Marcin Rutkowski, Michał Tomalczyk.

GRATULUJEMY ZAWODNIKOM I TRENEROM !