Moda na ekologię- nasi uczniowie laureatami konkursu PRONATURY

Konkurs polegał na wykonaniu stroju ekologicznego z różnorodnych materiałów przeznaczonych do recyklingu (np. kartonów, worków, gazet czy butelek z tworzyw sztucznych) oraz zaprezentowaniu się w przygotowanym ubraniu.

Komisja konkursowa zwróciła uwagę przede wszystkim na kreatywność uczestników, wykorzystane przez nich materiały, nakład pracy oraz walory estetyczne wykonanej pracy i sposób przedstawienia przygotowanego stroju ekologicznego promującego ideę recyklingu..

W gronie laureatów znalazła się Matylda Kapelińska z klasy 4c, która zdobyła 3 miejsce.

Wyróżnieni zostali Miłosz Patrzałek z klasy 8b oraz Maria Nowicka z klasy 6b.

Uczniom bardzo serdecznie gratulujemy!

Koordynatorzy ds. ekologii i ochrony środowiska- Barbara Jankowska i Gabriela Kurowska

więcej informacji: Moda na ekologię. Zobacz najciekawsze stroje ekologiczne przygotowane przez uczniów bydgoskich szkół! [WYNIKI KONKURSU] (pronatura.bydgoszcz.pl)