Możesz zdobyć nagrodę i zostać św. Mikołajem!

Szkolny KONKURS "NAJPIĘKNIEJSZA OZDOBA i stroik BOŻONARODZENIOWy".

Szkolne Koło Wolontariatu serdecznie zaprasza wszystkich chętnych uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie świątecznym pod hasłem:

,,Najpiękniejsza ozdoba i stroik bożonarodzeniowy

Głównym celem konkursu jest wzbudzanie emocji, radości i ożywienia w związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia i jednocześnie wspomożenie akcji w naszej szkole ,,I Ty możesz zostać św. Mikołajem”.

Prace po wyrażeniu zgody autora będą sprzedane na szkolnym Kiermaszu Bożonarodzeniowym, z którego z uzbieranych pieniędzy jak co roku zakupimy paczki z żywnością na święta dla rodzin najbardziej potrzebujących z naszej szkoły

REGULAMIN KONKURSU:

1.Prace będą oceniane w 3 kategoriach wiekowych:

,,Najpiękniejsza Ozdoba Bożonarodzeniowa”

• I kategoria - klasy I-III

• II kategoria - klasy IV-VI

• III kategoria - klasy VII-VIII

,,Najpiękniejszy Stroik Bożonarodzeniowy”

• I kategoria - klasy I-III

• II kategoria - klasy IV-VI

• III kategoria - klasy VII-VIII

2. Materiały i technika wykonania pracy jest dowolna.

4. Ozdoby i stroik można wykonać samodzielnie lub z pomocą rodziców

5. Do wykonanej pracy należy dołączyć karteczkę z danymi uczestnika konkurs ( imię i nazwisko, klasa oraz czy jest zgoda na sprzedaż podczas szkolnego Kiermaszu Bożonarodzeniowego).

6. Prace należy składać do dnia 8 grudnia ( do piątku) do sali 23- organizatorów konkursu p. Joanny Sulińskiej i Katarzyny Szpott

7. Wszystkie ozdoby i stroiki (za zgodą autorów) będą przeznaczone do sprzedaży podczas szkolnego kiermaszu bożonarodzeniowego.

Zachęcamy do udziału w konkursie. Możesz wygrać nagrodę, a Twoja praca zostanie sprzedana za symboliczną kwotę. Cała akcja będzie dla Ciebie przyjemna i może dać wiele radości innym!

Możesz zdobyć nagrodę i zostać św. Mikołajem! Pomyśl o tym!

Opiekunowie Szkolnego wolontariatu : Joanna Sulińska i Katarzyna Szpott