NAJLEPSI W WOJEWÓDZTWIE!

Nasi uczniowie z rocznika 2010 zwyciężyli w wojewódzkim finale ogólnopolskiego turnieju piłkarskiego „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”, który został rozegrany w dniu 10 maja w Świeciu. Podopieczni trenera Przemysława Nowaka wywalczyli tym samym awans do finałów ogólnopolskich, które rozegrane zostaną w Warszawie w dniach 12 – 14 czerwca. Mecz o pierwsze miejsce tego największego w Europie turnieju odbędzie się na stadionie PGE Narodowym. Warto dodać, że nasi młodzi piłkarze nie mieli sobie równych i wygrali wszystkie mecze w regulaminowym czasie gry. Co więcej…. najlepszym bramkarzem turnieju został nasz zawodnik Piotr Siatkowski. Skład zespołu: Filip Borczykowski, Karol Garczewski, Jan Hnatiak, Paweł Rokita, Piotr Siatkowski, Mikołaj Włodarczyk, Stanisław Chyliński, Jakub Kupczyk, Tymoteusz Lewandowski, Filip Ludkowski.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w stolicy.