Nasza szkoła wygrała trzecią ogólnopolską edycję konkursu- Lekcje Nieśmiecenia

Koordynatorem projektu Lekcje Nieśmiecenia jest w naszej szkole pani Barbara Jankowska- szkolny koordynator ds.edukacji ekologicznej i ochrony środowiska.

Projekt edukacyjny LEKCJE NIEŚMIECENIA  zainicjowany został  w 2020 roku przez firmę Henkel i realizowany we współpracy z Fundacją Nasza Ziemia.

Trzecia edycja Lekcji Nieśmiecenia wymagała od koordynatora prezentacji tego co robimy dla dobra naszej Planety w naszej szkole.  W zadaniu konkursowym  podzieleliliśmy się naszymi działaniami, które podejmowaliśmy w celu ochrony środowiska przyrodniczego.  Zapytano nas również o sukcesy o proekologicznym znaczeniu, które zapisały się na konto naszej szkoły a było ich bardzo dużo.

Komisja Konkursowa zapoznała się z przygotowanymi przez koordynatorów sprawozdaniami ekologicznymi i wybrała zwycięzców, którzy otrzymali stacje do nauki selektywnej zbiórki odpadów.

Wśród zwycięzców znalazła się nasza szkoła!

STACJA DO SELEKTYWNEJ ZBIÓRKI ODPADÓW JUŻ DO NAS JEDZIE !!!!!!

O nas w mediach: