NASZE EKOLOGICZNE SUKCESY

We wtorek (18 czerwca) odbyła się w Teatrze Kameralnym EKO GALA , w której  miasto Bydgoszcz nagrodziło placówki oświatowe biorące aktywny udział w akcjach i projektach ekologicznych.

Naszą szkołę na EKO GALI reprezentowali uczniowie klasy 4a - Michał Staszczyk, Zuzanna Radtke i Maja Dębińska wraz z opiekunem panią Barbarą Jankowską.

W uroczystości wręczenia nagród dla placówek biorących aktywny udział w miejskich projektach ekologicznych wziął udział m.in. Mirosław Kozłowicz, zastępca prezydenta grodu nad Brdą.

Nasza szkoła otrzymała:

W kategorii ZBIÓRKA BATERII - 3 miejsce na 54 placówki

W kategorii ZBIÓRKA NAKRĘTEK - 1 miejsce na 64 placówki.

Bardzo się cieszymy z sukcesów, które są zasługą wszystkich naszych uczniów i ich rodzin zaangażowanych w zbiórki.

Serdecznie dziękujemy i zapraszamy do udziału w akcjach ekologicznych w przyszłym roku szkolnym.