Nasze medalistki Mistrzostw Polski!

Znakomicie zaprezentowały się uczennice naszej szkoły na Finałach Ogólnopolskich Sztafetowych Biegów Przełajowych odbywających się w dniu 28 października w miejscowości Białystok. Po zaciętej rywalizacji w zawodach na szczeblu wojewódzkim, awans na w/w zawody uzyskały ąż dwie nasze szkolne sztafety. W ramach rywalizacji Igrzysk Młodzieży Szkolnej, nasze zawodniczki z roczników 2009 – 2010, zajęły 3 miejsce, zostając brązowymi medalistkami Mistrzostw Polski. Miłą niespodziankę sprawiły także nasze młodsze zawodniczki, które w rywalizacji Igrzysk Dzieci również uplasowały się na bardzo wysokim 5 miejscu. Warto dodać, że w każdej kategorii wiekowej rywalizowało ze sobą około 25 reprezentacji.

Reprezentacja brązowych medalistek: Aurelia Wódzka, Blanka Lewandowska, Nadia Chwieduk, Antonina Bogus, Maja Gmosińska, Łucja Garbulska, Marta Halicka.

Reprezentacja młodszej sztafety dziewcząt: Maria Łyszczarz, Martyna Brauer, Marta Olejniczak, Iga Jasińska, Lena Mąsior, Oktawia Banaś, Blanka Jasińska.

Wielkie gratulacje dla zawodniczek oraz trenerów – p. Mikołaja Rojtka i p. Bartosza Sobowca.