Nasze Wicemistrzynie Polski!

Znakomicie zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły na Finałach Ogólnopolskich Sztafetowych Biegów Przełajowych odbywających się w dniu 26 października w miejscowości Olecko. Po zaciętej rywalizacji w zawodach na szczeblu wojewódzkim, awans na w/w zawody uzyskały ąż trzy nasze szkolne sztafety. W ramach rywalizacji Igrzysk Młodzieży Szkolnej, największą niespodziankę sprawiły nasze zawodniczki z roczników 2007 – 2008, które zajęły 2 miejsce, zostając wicemistrzyniami Polski. W tej samej kategorii wiekowej, nasza męska sztafeta uzyskała bardzo wysokie 5 miejsce. Miłą niespodziankę sprawiły także nasze najmłodsze zawodniczki, które w rywalizacji Igrzysk Dzieci również uplasowały się na 5 miejscu. Warto dodać, że w każdej kategorii wiekowej rywalizowało ze sobą około 25 reprezentacji.

Skład srebrnych medalistek: Grochecka Karolina, Jankiewicz Maria, Lange Marta, Penkowska Vanessa, Urbańska Lea, Cyckowska Blanka, Warczak Alicja.

Skład sztafety chłopców: Tomalczyk Michał, Gutkowski Mikołaj, Kondel Damian, Kłosowski Filip, Filipek Jakub, Hoffmann Marcel, Jamuła Piotr.

Skład sztafety dziewcząt: Halicka Marta, Pliszka Maja, Gmosińska Maja, Gajoch Weronika, Sulkowska Klaudia, Garbulska Łucja, Waszak Alicja.

Wielkie gratulacje dla zawodniczek, zawodników oraz trenerów – p. Aliny Kaczochy, p. Agaty Syrockiej, p. Mikołaja Rojtka i p. Bartosza Sobowca.