NASZE ZŁOTE MEDALISTKI

W dniu 19 października w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku w Bydgoszczy, odbyły się Wojewódzkie Finały Sztafetowych Biegów Przełajowych. Nasze lekkoatletki kolejny raz zaprezentowały wysoką formę i zdobyły złote medale w swoich kategoriach wiekowych. W ramach Igrzysk Dzieci, nasza męska sztafeta ukończyła rywalizację również na wysokim 5 miejscu. Skład złotych medalistek – Igrzyska Dzieci: Wódzka Aurelia, Sulkowska Klaudia, Kubiak Natalia, Jasińska Iga, Grzelczak Kaja, Bogus Antonina, Gmosińska Maja.

Skład złotych medalistek – Igrzyska Młodzieży Szkolnej: Waszak Alicja, Halicka Marta, Gajoch Weronika, Kowalska Patrycja, Łyszczarz Maria, Lewandowska Blanka.

Skład sztafety chłopców – Igrzyska Dzieci: Badziński Oskar, Fidik Wiktor, Brzuchalski Stanisław, Frasz Filip, Cieślik Piotr, Mazur Szymon, Jankiewicz Mikołaj.

Wielkie gratulacje dla zawodniczek, zawodników oraz trenerów – p. Aliny Kaczochy, p. Mikołaja Rojtka i p. Bartosza Sobowca.