NASZE ZŁOTE MEDALISTKI

Dnia 20.10.2023 roku w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku w Bydgoszczy, odbyły się Wojewódzkie Finały Sztafetowych Biegów Przełajowych. Nasze lekkoatletki kolejny raz zaprezentowały wysoką formę i zdobyły złote medale w swoich kategoriach wiekowych. Obie nasze reprezentacje wywalczyły awans do finałów ogólnopolskich, które odbędą się 28 października w Białymstoku. W ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, nasza męska sztafeta ukończyła rywalizację również na wysokim 4 miejscu. Skład złotych medalistek – Igrzyska Dzieci: Łyszczarz Maria, Jasińska Blanka, Jasińska Iga, Olejniczak Marta, Banaś Oktawia, Mąsior Lena.

Skład złotych medalistek – Igrzyska Młodzieży Szkolnej: Wódzka Aurelia, Bogus Antonina, Lewandowska Blanka, Chwieduk Nadia, Gmosińska Maja, Garbulska Łucja.

Skład sztafety chłopców – Igrzyska Młodzieży Szkolnej: Mazur Szymon, Marcinkowski Maciej, Czajkowski Kacper, Wadas Wiktor, Brzuchalski Stanisłąw, Borczykowski Filip

Wielkie gratulacje dla zawodniczek, zawodników oraz trenerów !