Niezapomniany Dzień Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka UMB zorganizował konkurs dla uczniów bydgoskich szkół z klas I-III. Wystarczyło narysować swoją wymarzoną Bydgoszcz.

Dziecko, którego praca została wyłoniona jako zwycięska, w Dniu Dziecka, 1 czerwca, zostało zaproszone do ratusza, gdzie miało możliwość m.in. spotkania z Prezydentem Miasta, zwiedzenia gabinetu prezydenckiego, obejrzenia, przymierzenia insygniów władzy prezydenckiej.

Również uczniowie z naszej szkoły podjęli to niecodzienne wyzwanie! Udało się! Doceniona została praca uczennicy naszej szkoły, z klasy 2c- Nadii Zalety, która otrzymała Wyróżnienie i List gratulacyjny od Prezydenta Bydgoszczy Rafała Bruskiego. Zarówno piękne słowa, skierowane do Nadii, jak i zestaw upominkowy, sprawiły uczennicy wielką radość, a Dzień Dziecka uczynił niezapomnianym!

Katarzyna Przybyłowska