Pozdrowienia od "Szlachetnej Paczki" - Noc Cudów przed nami!

Dziękujemy, że razem możemy zmieniać życie wybranej Rodziny. Moja krótka relacja z przebiegu wspólnych działań pokazuje, że każdy z nas może sprawić radość innym ludziom: "WIĘCEJ SZCZĘŚCIA JEST W DAWANIU ANIŻELI W BRANIU".

Do współpracy zgłosiło się 5 klas: 1a, 1c, 3c, 5c i 8b. Wychowawcy przydzielili zadania i z pomocą Rodziców, uczniowie ruszyli po zakupy prezentów.

Do szlachetnej akcji pomocy Rodzinie p. Małgorzaty z pięciorgiem dzieci dołączyły również osoby indywidualne, wśród których znaleźli się wychowawcy świetlicy - p. KASIA, p. ANIA, p. KAROLINA, p. ROBERT, a także p. PIOTR, p. ANIA D., p. MONIKA. Nie zabrakło też uczniów - JUREK P. z kl.6c. Do współpracy dołączyły chętne rodziny - Państwo Malina i Państwo Lewandowscy.

DRODZY DARCZYŃCY!

Wasze prezenty, paczki, paczuszki, zabawki, różne produkty i słodycze udało nam się zebrać w magicznym tempie. Dziękujemy! Po dwóch tygodniach pracy, wspólnych zmagań pomocników z mojej rodziny, spakowaliśmy i przygotowaliśmy 14 świątecznych paczek. Wspaniałe zaangażowanie nas wszystkich, radość w okazywaniu pomocy innym i dzieleniu się, sprawiły, że udało się przygotować " szlachetne paczki" dla całej Rodziny.

Ta mądra pomoc polegająca na nawiązaniu relacji z drugim człowiekiem, otwartość serca i wspólne działania sprawią, że dzieci, które otrzymają od Was prezenty - niespodzianki, spędzą te święta inaczej, radośniej, z nadzieją i przekonaniem, że Ktoś o nich pomyślał. To dzięki Wam, osoby dotknięte nieszczęściem wiedzą, że jest Ktoś, kto ich dostrzegł. A to często jest n a j w a ż n i e j s z e!

Jeszcze raz składam serdeczne podziękowania dla wszystkich osób zaangażowanych

w naszą akcję "Szlachetna Paczka".

Noc Cudów przed nami - 11.12.21r.

koordynator akcji J. Dembińska