POZNAJMY MISTRZA ORTOGRAFII KLAS 5

UWAGA!

POZNAJMY MISTRZA ORTOGRAFII KLAS 5

OTO WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU

ORTOGRAFICZNEGO "ORT - BÓJ"

24 października 2023r. odbył się konkurs ortograficzny, w którym uczestniczyli uczniowie klas 5a, 5c i 5d. Każdy z nich chciał napisać jak najlepiej i sprawdzić swoje ortograficzne umiejętności. Uważnie słuchali i zapisywali zdania w dyktandzie oraz uzupełniali tekst brakującymi literami. Po dokładnym sprawdzeniu prac wyłoniono "MISTRZA ORTOGRAFII KLAS 5".

Została nim uczennica kl.5a LIDIA SCHROEDER.

G R A T U L A C J E  D L A  M I S T R Z Y N I !

Każdy uczestnik otrzyma pochwałę za udział w konkursie, a zwycięzca dyplom na koniec roku i nagrodę - niespodziankę.

Wszystkim uczniom serdecznie dziękuję i życzę wytrwałości w zmaganiach z ortografią polską.

Organizator J. Dembińska