Relacja ze spotkania Wolontariusza ze "Szlachetnej Paczki" z wybraną Rodziną

Drogi Darczyńco,

dziękujemy, że razem z nami zmieniasz historię Rodzin, które mają mniej szczęścia w życiu!

Dziękujemy, że pomagasz osobom, którym zabrakło szczęścia.

Zapraszamy do przeczytania wrażeń Rodziny (Pani Małgorzata z rodziną) i Wolontariusza z Weekendu Cudów, w trakcie którego Twoja paczka dotarła do Rodziny.

Relacja ze spotkania z Rodziną przy wręczeniu paczki

"Kiedy pani Małgorzata wyszła otworzyć nam bramę dzieciaki już w drzwiach krzyczały "pani Ania z świętym Mikołajem". Koniecznie chcieli pomóc nam wnosić paczki. Zgodnie z obietnicą pierwsze otworzyliśmy te z upominkami, każde z dzieci zaczęło piszczeć i krzyczeć ze szczęścia. Grzegorz od razu zaczął przeglądać książki, Jacek oglądać nową piłkę a Anna przytuliła się do mamy i się popłakała ze wzruszenia. Emilka kiedy zobaczyła nową lalkę ukochała ją, a Oliwier zaczął krzyczeć, że będzie jej wujkiem, cieszyło go wszystko, co było w paczce. Pani Małgorzata była bardzo wzruszona otrzymaną pomocą. Kiedy podeszłam do niej ją przytulić obie zaczęłyśmy płakać ze wzruszenia, musiał nas odciągać od siebie inny wolontariusz, bo byśmy tylko stały i płakały ze szczęścia."

Słowo od Rodziny

"Ogromne podziękowania, życzymy wszystkiego dobrego wszystkim, którzy zrobili nam tak wspaniałą niespodziankę. Dzieci także przygotują dla Państwa laurkę."

Słowo od Wolontariusza

"Pani Jagodo! Jest Pani dla mnie kobietą aniołem! Kiedy tak jak Pani prosiła otworzyliśmy paczki z upominkami byłam w szoku jak pięknie było to zrobione. Każdej osobie, która przyczyniła się do szczęścia tej mojej pięknej paczkowej rodzinki, pragnę podziękować z całego serca. Życzę wszystkiego dobrego."

Zespół Szlachetnej Paczki