Szkolny konkurs Minecraft

Drodzy uczniowie, Drodzy Gracze.
W pierwszym etapie Konkursu Minecraft w klasach 2-3 i 4-8 udział wzięło 259 uczestników.
Konkurs Minecraft jest podzielony na dwie kategorie wiekowe. Dla uczestników z klas 2-3 i dla uczestników z klas 4-8.

Informacje dla uczestników z klas 4-8:

Ze względu na duże zainteresowanie konkursem w klasach 4-8 odbędzie się on łącznie w trzech etapach. Minął już pierwszy etap, w którym uczestnicy budowali swoje prace na lekcjach informatyki. Teraz nadszedł czas na półfinały, w których wszyscy, którzy przeszli przez eliminacje będą walczyć o awans do finału.

Serwer Minecraft:

Półfinały i finały konkursu Minecraft klas 4-8 odbędą się na specjalnie do nich przygotowanym serwerze Minecraft. Uczestnicy półfinałów wkrótce poznają jego IP.

Sesje konkursu:

Aby umożliwić uczestnikom pełny komfort podczas rywalizacji w półfinałach organizatorzy konkursu podjęli decyzje, by półfinały były podzielone na pięć sesji.
Z każdej sesji po dwaj uczestnicy dostaną się do finału Konkursu dla klas 4-8. O terminach sesji uczestnicy konkursu dowiedzą się niedługo!

O to lista półfinalistów z klas 4-8:

Jakub (6d), Aleksandra (4c), Kuba (4c), Kalina i Arianna (5a), Wiktor ( 5b), Adam  (5b), Wiktoria (7d), Artur (7d), Wiktor (6c), Mikołaj (6c), Mateusz (4b), Kajtek  (4b), Aleksandra (4b), Zuzanna (4b), Borys (7b), Jakub (7b), Jakub (8b), Karolina (8b), Bartosz (5c), Blanka (5c), Filip (6b), Szymon (6b), Kornel (7b), Kuba (7b), Robert (7c), Witold (8c), Yehor (7a), Kacper (7a), Rochowski (7e), Alex (7e), Kornel (7e), Dominik (7e), Aureliusz (7e), Antoni (7e),  Kacper (7e), Dawid (7e), Kajetan (8a), Antek (8a), Wiktoria (6a), Igor (6a), Oskar  (4d), Kuba (4d), Filip (4d), Nikodem (4e), Wiktor (4e), Filip (4e), Mikołaj  (5d), Piotr (5d),  Jan (5d), Marcel (5d), Oliwier (5d), Jakub (5d), Szymon (8d), Kamil (8d), Mateusz (8d), Antoni (8f), Olaf (8f), Marcel (8f), Stanisław (6b), Michał (7c).

Inne informacje:

Regulamin uczestnikom półfinałów zostanie przedstawiony w najbliższym czasie. Zostanie utworzony specjalny czat na teamsie dla uczestników półfinałów, by umożliwić uczestnikom półfinałów sprawny kontakt z organizatorami konkursu. Kryteria oceny prac konkursowych zostaną przedstawione uczestnikom w najbliższym czasie.

Jeśli ktoś ma jakieś pytania dotyczące półfinałów i finałów dla klas 4-8 to prosimy o jak najszybsze skontaktowanie się z Karolem Marcińczykiem lub Antonim Marcińczykiem np. poprzez Microsoft Teams lub na e-mail konkursmcsp15@gmail.com

Informacje dla finalistów z klas drugich i trzecich:

Wszyscy uczestnicy Konkursu Minecraft, którzy przeszli do finałów z klas drugich i trzecich mogą wziąć udział w finale Konkursu Minecraft dla klas 2-3.
Najlepsi uczestnicy w finałach dla klas 2-3 otrzymają nagrody.

Nagranie lub Zdjęcia z budowlą:

Zadaniem uczestników konkursu Minecraft dla klas 2-3 jest zbudowanie najładniejszego domku lub wilii w grze Minecraft. Do 8 Maja uczestnicy mają czas na przesłanie na nagrania lub zdjęcia, które przedstawiają zbudowaną przez nich budowlę.
Prosimy o wysyłanie nagrań lub zdjęć na e-mail konkursmcsp15@gmail.com

O to lista finalistów z klas drugich i trzecich:

Maja (2c), Malwina (2c), Oskar (2b), Marysia (2b),  Antoni (2b),  Adam i Piotr (3b), Szymon (3b),  Mateusz (3b), Ignacy (3b), Jan (3b), Kamiński (2d), Sandra (2d), Aleksander (2d),  Aleksander (2d), Michał (2d), Hanna (3a), Marta (3a), Nadia (3c), Ania (3c), Alicja (3c), Natalia i Julia (3c).

Inne informacje:

Regulamin konkursu uczestnikom finałów zostanie przedstawiony w najbliższym czasie. Kryteria oceny prac konkursowych zostaną przedstawione uczestnikom w najbliższym czasie.

Jeśli ktoś ma jakieś pytania to prosimy o skontaktowanie się z Karolem Marcińczykiem lub Antonim Marcińczykiem np. poprzez Microsoft Teams lub na e-mail konkursmcsp15@gmail.com

Organizatorzy: Karol  Marcińczyk, Antoni Marcińczyk, Filip Choczaj