Wyniki konkursu na "Najlepiej wykonany model mózgu"

Mózg człowieka odpowiada za szereg kluczowych dla przeżycia człowieka funkcji m.in. za odbiór wrażeń zmysłowych (wzrok, słuch, smak, dotyk), rozumienie i wypowiadanie słów, prawidłowe bicie serca, trawienie posiłków, marzenia, emocje, uczenie się i zapamiętywanie oraz poruszanie się. Mózg człowieka ma nieskończenie wiele możliwości, a sami naukowcy twierdzą, że wciąż niewiele o nim wiemy.

Dlatego w naszej szkole również obchodzimy dni mózgu poprzez np. konkurs na najlepiej wykonany model mózgu.
W dniach 18 - 19.03 zorganizowano wystawę modeli mózgu wykonanych przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 15. Gratuluję kreatywności i pomysłowości. Dzieci poszczególnych klas głosowały na najlepszą pracę.

I miejsce zdobył  Rapeła Adrian kl. 5a
II miejsce zdobyła Łyszczarz Maria  kl. 6c
III miejsce zdobył Brucki Kacper kl. 7c

Wyróżnienia otrzymują:

Kosobucka Laura kl. 6b
Rogalski Wiktor kl. 6a
Pająk Sandra kl. 4b
Jarmaków Gabriel kl. 5d
Ochimowski Kacper kl. 4c
Ogiba Piotr kl. 4e
Siekierka Jakub kl. 4b
Medorowska Karolina kl. 5b
Kuś Kamil kl. 5b
Jakubek Jakub kl. 4d
Dębińska Maja kl. 4a
Lipińska Daria kl. 4c
Siołkowski Filip kl. 6c

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym uczniom!!!

G. Golińska