WYPRAWKA DLA UCZNIA KLASY PIERWSZEJ

Piórnik: 2 ołówki HB, miękkie kredki (podstawowe kolory), temperówka zamykana, klej w sztyfcie, gumka do mazania, nożyczki, linijka 15 cm.

Inne:
teczka z gumką, blok rysunkowy biały A4, blok rysunkowy z kolorowymi kartkami A4, blok techniczny biały A4, blok techniczny z kolorowymi kartkami A4, różnokolorowa bibuła, różnokolorowa krepa, plastelina, farby plakatowe, pędzelki o różnej grubości, kredki świecowe.

Zeszyty:
16-kartkowy w wąskie linie z czerwonymi liniami, 16-kartkowy w kratkę.

Strój do zajęć wychowania fizycznego:
koszulka, spodenki, tenisówki z białą podeszwą. Wszystkie przybory szkolne powinny być podpisane, a zeszyt i książki dodatkowo zaopatrzone w okładki.

Podręczniki:
uczniowie wypożyczają podręczniki z biblioteki szkolnej, a ćwiczenia otrzymują bezpłatnie z wyjątkiem religii, którą należy zakupić, jeśli dziecko będzie uczęszczać na katechezę: Klasa I szkoła podstawowa „PAN BÓG JEST NASZYM OJCEM”( dwie części – w podręczniku są ćwiczenia) redaktor ks. dr Paweł Płaczek.