Wyróżnienie w konkursie międzyszkolnym zachęcającym do segregacji śmieci

Konkurs adresowany był do uczniów klas IV-VIII ze szkół podstawowych działających na terenie Bydgoszczy.
Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu pracy plastycznej z autorskim hasłem zachęcającym do segregacji odpadów. Komisja konkursowa oceniła wszystkie nadesłane prace i wybrała 11 spośród nich. Przy ocenie zwrócono uwagę nie tylko na zgodność z regulaminem czy efekt wizualny, ale również technikę wykorzystaną przy tworzeniu pracy oraz czas, jaki trzeba było przeznaczyć na jej wykonanie.

W gronie wyróżnionych znalazł się uczeń naszej szkoły Karol Siegert z klasy 4b , któremu bardzo serdecznie gratulujemy!
                                                                                                           Barbara Jankowska, Gabriela Kurowska