Zbiórka nakrętek i baterii

ZBIÓRKA NAKRĘTEK I BATERII

Zapraszamy do udziału w corocznym konkursie zbierania nakrętek i baterii organizowanym przez Urząd Miasta Bydgoszczy (akcje ekologiczne: czystabydgoszcz.pl).

Szkoła, która uzbiera najwięcej nakrętek/baterii otrzyma nagrodę.

Musimy się postarać!

1. Nakrętki i baterie zbieramy od 15 września 2023 do 30 kwietnia 2024.

2. Zważone nakrętki, policzone baterie przynosimy koordynatorom do sali 22w wyznaczonych terminach:

w poniedziałek 16.00 – 16.20 (Barbara Jankowska)

we wtorek 13.20 - 13.35 (Katarzyna Świechowicz)

w środę 13.20 - 13.35 (Barbara Jankowska)

w czwartek 12:20 – 12:35(Katarzyna Świechowicz)

w piątek 12:20 – 12:35 (Barbara Jankowska)

3. Koordynator zapisuje nazwisko i imię ucznia oraz ilość przyniesionych nakrętek i/lub baterii.

4. Punkty dodatnie za udział w konkursie (maksymalnie do +5 pkt.) przyznaje koordynator i wpisuje do e-dziennika na podstawie zapisów przyniesionych surowców pod koniec półrocza / roku szkolnego.

5. Na koniec roku zostaną przyznane 3 pierwsze miejsca oraz 5 wyróżnień w konkursie zbierania nakrętek oraz 3 pierwsze miejsca oraz 5 wyróżnień w konkursie zbierania baterii. Zwycięzcy otrzymają dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

6. Klasy 1-3 przynoszą baterie i nakrętki swoim wychowawcą.

Która klasa uzbiera najwięcej nakrętek lub baterii otrzyma nagrodę rzeczową dla całej klasy.

Gabriela Kurowska, Barbara Jankowska, Katarzyna Świechowicz