Zima to wyjątkowo atrakcyjna pora roku dla dzieci.

W naszej świetlicy dało się poczuć zimową aurę.
Bałwanki, pingwiny, karmniki dla ptaków opanowały nasze parapety i wywołały uśmiechy na twarzach podopiecznych.
Podczas licznych zajęć świetlicowych dzieci wykonywały prace plastyczne przedstawiające m.in. pejzaż zimowy, sporty zimowe – różnymi technikami, zarówno kredkami, jak i farbami plakatowymi,  wykonywały kartki okolicznościowe i laurki, samodzielnie wykonywały zimowe pompony i biżuterię. Podczas zajęć dzieci wykonywały również prace z gliny, plasteliny i masy solnej.
Uczniowie słuchali opowiadań i bajek nawiązujących do obecnej pory roku.
 Dzieci przypomniały sobie również zasady bezpieczeństwa podczas zabaw na śniegu.
Obchodziliśmy Andrzejki, Mikołajki, zorganizowaliśmy jak co roku kiermasz świąteczny.
Czas spędzony w naszej świetlicy to nie tylko praca, ale również integracja podczas wspólnych zabaw muzyczno- tanecznych, gier edukacyjnych,  zabaw konstrukcyjnymi klockami oraz gier i zabaw na sali gimnastycznej, czy świeżym powietrzu.

A oto kilka zdjęć przedstawiających naszą świetlicową codzienność.